Prolog

Na początku każdej książki znajduje się mała przedmowa – wstęp czy jak kto woli takie krótkie Dzień dobry. Bo po co to wszystko i z czym ugryźć autora?!

Krótko zwięźle i na temat

Imię – Viola

Kraj urodzenia – Polska i jej cudowny Dolny Śląsk

Kraj zamieszkania – Wielka Brytania a konkretnie zielone Hampshire na południu Anglii

Zalety – empatia i wrażliwość na piękno, wysoka komunikatywność i poczucie humoru, ciągły głód wiedzy, spontaniczność i kreatywność

Wady – niecierpliwość, zbyt duży apatyt na słodycze

Uwielbiam – zapach kawy o poranku i promienie słońca na twarzy, podróże czy to duże czy małe bo ciągle mnie gdzieś gna, robić zdjęcia i wcale nie mówię tu o wielkiej fotografii. Utrwalić chwilę od zapomnienia i pokazanie jej innym to wielka radość i przywilej. Jeśli spacer to najlepiej daleko za miastem.

Nie znoszę – obłudy i fałszu u ludzi, boli mnie bezmyślność głupoty ludzkiej. Ciasne myślenie i sztywność poglądów bez głębszej refleksji mnie drażni i zasmuca. Z rzeczy przyziemnych unikam ludzi głośnych i napastliwych, bardziej dogaduje się z dziećmi i zwierzętami to pewnie szczerość i prostota ich serc do mnie przemawia.

Gdzie mnie znajdziesz

Oczywiście w internecie, z wszystkich social mediów najbardziej aktywna jestem na Instagramie – @mybritishjourney

Możesz też polubić mnie na Facebooku i zawsze na świeżo zgarnąć wieści co robię i czym raduje się teraz moje serce – My British Journey

Reklamy

3 komentarze Dodaj własny

  1. SecretdreamSyl napisał(a):

    Super 😍

  2. Dziękuję i zapraszam 🙂

  3. Igomama napisał(a):

    Brzmi wspaniale! Wszystkie tematy są interesujące. Będę zaglądać. 🙂

  4. Booking.com

Cieszę się, że dzisiaj u mnie zawitałeś. Nie zapomnij zostawić po sobie komentarz. Dzięki nim mój blog żyje a ja sama mogę się dowiedzieć o wartości tego co pisze z oceny innych. Pisz szczerze,szanuj opinie innych. Na moim blogu nie toleruje obraźliwych tekstów i wulgaryzmów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.