WITAM CIĘ NA BLOGU MY BRITISH JOURNEY!

Mój blog założyłam po kilku latach przebywania w Wielkiej Brytanii, od zawsze kochałam turystykę w rożnej formie. W trakcie zwiedzania i odkrywania nowych miejsc, narodziła się myśl.

Czemu nie utrwalić tego wszystkiego od zapomnienia ? A gdzie najlepiej – w internecie !

Od myśli szybko przeszłam do działań i tak oto powstał ten blog, który jest jakby moim osobistym sprawozdaniem z podróży, które zaczynają się od Wielkiej Brytanii a mam nadzieję sięgną jeszcze bardzo daleko wgłąb świata.

Moje miejsca w internecie :

Facebook 

Pinterest

Instagram

WSPÓŁPRACA MY BRITISH JOURNEY

NIE MUSI TO BYĆ TYLKO SZTUKA DLA SZTUKI – ODEZWIJ SIĘ

  • Jeśli masz ochotę nawiązać kontakt to chętnie podzielę się z Tobą moimi wrażeniami, pomysłami, oprowadzę po zabytkach i pokażę materiały  z odwiedzonych przeze mnie miejsc.
  • Jeśli wybierasz się do Wielkiej Brytanii i chciałbyś zaczerpnąć informacji u źródła, chętnie służę pomocą.
  • Zapewniam także wsparcie w przypadku bariery językowej, chętnie służę pomocą w tłumaczeniach.
  • Chętnie podejmę współpracę z organizacjami turystycznymi, biurami podróży, branżą hotelarską,prywatnymi firmami turystycznymi.
  • Uwielbiam czytać książki zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Służę pomocą przy współpracy z wydawnictwami, księgarniami.
  • A może chcesz pokazać innym bogactwo Wielkiej Brytanii ?
  • Chętnie opowiem o tym co warto zobaczyć i odkryć w tym kraju, nawiąże współpracę z bibliotekami,ośrodkami kultury,mediami turystycznymi i firmami komercyjnymi.

ZAJRZYJ NA BLOGA – ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE

Może Cię zainteresuje :

INFLUENCER- BLOGER- PISARZ- PRZYJACIEL -TOWARZYSZ W PODRÓŻY

Kim jesteś? Nie ważne, napisz, odezwij się. Czekam na Twoją wiadomość !Cieszę się, że dzisiaj u mnie zawitałeś. Nie zapomnij zostawić po sobie komentarz. Nie przepadam za natrętami, stąd komentarze podlegają moderacji. Twój ukaże się zaraz po jego zatwierdzeniu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.