WSPÓŁPRACA

domek

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Witam Cię na blogu My British Journey. Chętnie podejmę współpracę z organizacjami turystycznymi, biurami podróży, branżą hotelarską,prywatnymi firmami turystycznymi, wydawnictwami, księgarniami, przewoźnikami, bibliotekami,ośrodkami kultury,mediami turystycznymi i firmami komercyjnymi.


PERSONALIZOWANE WYJAZDY TEMATYCZNE

Współpraca z biurami podróży, organizacjami turystycznymi, prywatnymi przewodnikami. Relacja z wyprawy, promocja obejmująca wszystkie media społecznościowe.


RECENZJE USŁUG HOTELOWYCH

Recenzje z regionów, miejsc noclegowych, hotelowe oferty i promocje, reklama Waszego miejsca na moim blogu, artykuły sponsorowane


ARTYKUŁY I CYKLE DLA MAGAZYNÓW TURYSTYCZNYCH

Szeroko zakrojona współpraca z mediami o tematyce turystycznej, artykuły dla magazynów, cykle tematyczne, współpraca z blogerami i klubami podróżników.


SESJE FOTOGRAFICZNE

Sesje fotograficzne, komercyjne dla hoteli, miejsc noclegowych, regionów i ciekawych,godnych polecenia miejsc, fotorelacje.


RECENZJE KSIĄŻEK O TEMATYCE PODRÓŻNICZEJ I NIE TYLKO

Współpraca z autorami książek, promocja, artykuły i współpraca recenzencka z wydawnictwami i księgarniami, opisy i reklama dla przewodników, ksiażek podróżniczych, obyczajowych,kryminałów i innych osadzonych w ciekawych okolicznościach przyrody, czy miejsc.


TESTY SPRZĘTU

Testy sprzętu wraz z opisem i dokumentacją,sesja i sponsorowany artykuł, zajawki na social mediach dla sprzętu fotograficznego, video, ekwipunku do trekkingu, sprzętu turystycznego.

10,547

WEJŚĆ NA BLOGA

ponad 897

NAPISANYCH SŁÓW

ponad 648

KOMENTARZY

26

MIESIĘCY BLOGOWANIA

CO INNI O MNIE MÓWIĄ …

Jakie zdanie mają inni czytelnicy bloga?

caret-down caret-up caret-left caret-right

FILIPE FLORIANO

Autorka bloga jest jak korespondent w Wielkiej Brytanii, z tym że pisze o miejscach urokliwych i godnych odwiedzenia, dzieląc się swoją brytyjską (i nie tylko!) przygodą 😊 Zaglądam z ochotą, kiedy szukam miłych dla oka migawek ze świata i codziennej dawki pozytywnego nastawienia 😊 Polecam gorąco!

KAROLINA MILLER

Zaglądam z przyjemnością, blog pelen pasji i z przymrużeniem oka. Czyta się przyjemnie, każda historia okraszona miłymi dla oka zdjeciami. Bede zaglądać dalej i czekam na kolejne posty! Pozdrawiam 🙂

SERDECZNIE POLECAM- NASZE ULUBIONE STRONY I BLOGI

NAPISZ DO NAS…

Masz ochotę nawiązać współpracę, pokazać nam coś ciekawego,zaprosić do projektu, zwyczajnie coś przekazać…


Reklamy