Zacznij tutaj

Może odbiło Wam się o uszy starożytne podanie o olbrzymach zamieszkujących odległą krainę Albionu. Z dala od innych cywilizacji, oderwana od starego lądu wyspa otoczona morską głębią od zawsze pobudzała ludzką ciekawość. Każdy nowo przybyły już u początku swej drogi mógł dostrzec wysokie białe brzegi nieznanego lądu. Albion to starożytna nazwa określająca wyspy brytyjskie.

Zapraszam Was na spotkanie z krainą Albionu nie tylko w sensie mistycznym czy historycznym.

Storyland Pictures to strona o moich podróżach po Wielkiej Brytanii, znajdziecie tu szereg informacji o tym co warto zobaczyć, gdzie warto wybrać się aby odkryć coś nowego, zaproszę Was na pieszą wycieczkę aby odkryć uroki Anglii bardziej od środka a nie tylko z miejsc najbardziej popularnych z przewodników.

Będziemy razem podziwiać piękne krajobrazy, zwiedzać miasta i ciekawe zabytki, poznawać historię ciekawych ludzi.

Nie zabraknie też kuchennych smakołyków, propozycji dla kochających kulturę i sztukę.

CO TUTAJ ZNAJDZIESZ? 

  • Jeśli kochasz odkrywać nowe miejsca, masz ochotę zwiedzić Wielką Brytanię i chcesz zobaczyć więcej niż przysłowiowy Big Ben to lektura tego bloga będzie właśnie dla Ciebie.

  • Jeśli jednak nie masz możliwości finansowych na wyjazd a chcesz za pośrednictwem Internetu zobaczyć brytyjski kawałek świata, również się nie zawiedziesz.

  • Dla wszystkich mieszkających poza Polską będzie też troszkę rozważań z pozycji emigrantów z bardzo długim stażem.

  • Chcesz nacieszyć oczy dobrym obrazem, nie zabraknie i czegoś dla pasjonatów fotografii, zdjęcia są głównie autorstwa mojego męża lub wykonane przeze mnie.

  • Kocham książki z naciskiem na książki podróżnicze lub z akcją umieszczoną w jakimś fascynującym miejscu – dla moli książkowych kilka propozycji i recenzji

person-woman-park-music


Reklamy

2 thoughts on “Zacznij tutaj

  • Booking.com

Cieszę się, że dzisiaj u mnie zawitałeś. Nie zapomnij zostawić po sobie komentarz. Dzięki nim mój blog żyje a ja sama mogę się dowiedzieć o wartości tego co pisze z oceny innych. Pisz szczerze,szanuj opinie innych. Na moim blogu nie toleruje obraźliwych tekstów i wulgaryzmów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.